Bestuur


De Nationale Bailliage wordt gevormd door het Bestuur en de Regionale Bailliages. 
 

  Bestuur

 
Bailli Délégué a.i.
Commandeur 
Lid van het Conseil Magistral
  De heer Gerrit de Kiewit
Tel  06 - 51 21 61 11
E-mail dekiewit@chaine.nl
Chancelier   Mevrouw drs. Cressida Y.J. Esmann-Hakvoort
Tel  06 - 13 30 88 51
E-mail cressida@chaine.nl
Argentier   De heer Albert de Vink
Tel 06 - 53 73 17 48
E-mail adevink@chaine.nl
Conseiller Culinaire
Officier Commandeur
  De heer Jaap W. Postma
Tel  06 - 10 11 57 42
E-mail jpostma@chaine.nl
Conseiller Gastronomique   De heer Piet C.J. van den Bosch
Tel 06 - 51 33 30 59
E-mail pvandenbosch@chaine.nl
Chargée de Presse   Mevrouw Caroline de Bruijn-Eriks
Tel  06 - 30 60 79 11
E-mail caroline@chaine.nl
Chargé de Missions   De heer ir. Siebe Stellingwerff Beintema
Tel  06 - 53 31 03 57
E-mail siebe@chaine.nl


Regionale Bailliages
 
   
Bailli Régional
Noord- en Oost-Nederland

 
  De heer drs. Maarten Westerhof
Tel 06 - 55 19 01 38
E-mail: mwesterhof@chaine.nl
Bailli Régional
Midden- en West-Nederland
  De heer Jan Wever
Tel  06 - 13 19 18 52
E-mail jmwever@chaine.nl
Bailli Régional
Zuid-Nederland
  De heer drs. Wim Sluijter
Tel  06 - 51 19 12 70
E-mail wsluijter@chaine.nl


Website
 
   
Webmaster   Mevrouw drs. Cressida Y.J. Esmann-Hakvoort
Tel  06 - 13 30 88 51
E-mail cressida@chaine.nl