Bestuur


De Nationale Bailliage wordt gevormd door het Bestuur en de Regionale Bailliages. 
 

  Bestuur

 
Bailli Délégué
 
  De heer Gerrit de Kiewit
Tel  06 - 51 21 61 11
E-mail dekiewit@chaine.nl
Chancelier   Vacant
 
Argentier   De heer Albert de Vink
Tel 06 - 53 73 17 48
E-mail adevink@chaine.nl
Conseiller Culinaire
 
  De heer Jaap W. Postma
Tel  06 - 10 11 57 42
E-mail jpostma@chaine.nl
Conseiller Gastronomique   De heer Piet C.J. van den Bosch
Tel 06 - 51 33 30 59
E-mail pvandenbosch@chaine.nl
Chargée de Presse   Mevrouw drs. Cressida Y.J. Esmann-Hakvoort
Tel  06 - 13 30 88 51
E-mail cressida@chaine.nl
Chargé de Missions   De heer ir. Siebe Stellingwerff Beintema
Tel  06 - 53 31 03 57
E-mail siebe@chaine.nl


Regionale Bailliages
 
   
Bailli Régional
Noord- en Oost-Nederland

 
  De heer drs. Maarten Westerhof
Tel 06 - 55 19 01 38
E-mail: mwesterhof@chaine.nl
Bailli Régional
Midden- en West-Nederland
  De heer Jan Wever
Tel  06 - 13 19 18 52
E-mail jmwever@chaine.nl
Bailli Régional
Zuid-Nederland
  De heer drs. Wim Sluijter
Tel  06 - 51 19 12 70
E-mail wsluijter@chaine.nl


Website
 
   
Webmaster   Mevrouw drs. Cressida Y.J. Esmann-Hakvoort
Tel  06 - 13 30 88 51
E-mail cressida@chaine.nl
www.chainedesrotisseurs.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.chainedesrotisseurs.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.